Skip Navigation Links

Korona Virüs ile Mücadelede Tavizimiz Yoktur, Olmayacaktır da..

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT, her hafta düzenlediği ilçe sağlık tesisleri ziyaretine bu hafta Reyhanlı ilçesinde gerçekleştirdi.

Korona Virüs ile Mücadelede Tavizimiz Yoktur, Olmayacaktır da..

Sağlık   A+a-

 Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT, hız kesmeden her hafta düzenlediği ilçe sağlık tesisleri ziyaretine bu hafta Reyhanlı ilçesinde gerçekleştirdi.
Yapılan ziyaretler,2020 yılı içerisinde Reyhanlı halkının hizmetine sunulan KETEM (Kanser Erken Teşhis Merkezi) merkezi başta olmak üzere Reyhanlı İlçe Sağlık Müdürlüğü, Reyhanlı Devlet Hastanesi ve Reyhanlı Kaymakamlığı olmak üzere gerçekleşti. Sağlık tesisleri yöneticileri ile bir araya gelen Sayın HAMBOLAT,hizmet sunumu ve işleyişler hakkında bilgiler aldı. Sağlık tesislerinin içinde ve dışında incelemelerde bulunuldu. Tespit edilen eksiklikler ve tamamlanması gereken hizmetler konusunda notlarını alan Sayın İl Sağlık Müdürü, korona tedbirleri ve vaka durumları hakkında sağlık tesisi yöneticilerinden brifing aldı ve istişarelerde bulundu. Karşılaştığı hastalar, hasta yakınları ve sağlık personelleri ile bir süre sohbet ettikten sonra Reyhanlı Kaymakamı Sayın Ali CANDAN’ı makamında ziyaret etti. Sayın CANDAN ile görüşmesinde Hatay ilinde ve Reyhanlı ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri ve alınan korona tedbirleri kapsamında istişarelerde bulundu. Ziyaret programı sona erdikten sonra, Sayın HAMBOLAT;’’Bu hafta ilçe ziyaretimize Reyhanlı ilçemize ayırdık. Benim adıma güzel ve verimli bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Sağlık hizmetlerini işleyişi hakkında bilgiler aldık, tespitlerimizi yaptık ve notlarımızı tuttuk. Bu noktada Hatay’lı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kararlı mücadelemize zaman mefhumu gözetmeksizin devam ediyoruz inşallah. Halkımızın da bizlere olan destekleri ve teveccühleri ile Korona Virüs ile mücadele konusunda tavizimiz kesinlikle yoktur, olmayacaktır da. Tedbirleri elden bırakmamamız gerekiyor. Hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşüyor. Bilinçli ve istikrarlı olur isek korona virüs değil kazanan biz olacağız.’’dedi.
 
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü
Basın Yayın Birimi
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar