Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Antakya Defne Rotary Kulübü'nden, Coronavirus İle Mücadeleye Büyük Destek!

Antakya Defne Rotary Kulübü, 'Bir nefes bin hayat' projesi kapsamında coronavirus ile mücadele için solunum cihazı projesine destek oldu.

Antakya Defne Rotary Kulübü'nden, Coronavirus İle Mücadeleye Büyük Destek!

Gündem   A+a-

 Rotary 2430.Bölge “Bir Nefes Bin Hayat”küresel bağış projesi kapsamında hibe edilen ventiletör (solunum cihazı), Antakya Defne Rotary Kulübü tarafından; koronavirüs tedavisinde kullanılmak üzere, Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma Hastanesi'ne teslim edildi.
 
Rotary 2430 Bölge Guvernör Yardımcısı Volkan Ekmekçi, geçmiş dönem kulüp başkanı Refet Atayurt, Dönem Başkanı Nermin Tiftikçi ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette bir konuşma yapan Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı koronavirüs pandemisinde solunum cihazının hayati önem taşıdığını belirterek;
 
"Hem Tıp Bilimcisi hem de Üniversite de görev yapan biri olarak bu tür desteklerin devam etmesini diliyorum. Cihazın, korona hastalarının tedavisine büyük katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim." dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar