Skip Navigation Links

Tahsin Kabaali Antakya OSB’de Güven Tazeledi

Hatay’ın ve Türkiye’nin gözbebeği organize sanayi bölgelerinden Antakya OSB Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Tahsin Kabaali Antakya OSB’de Güven Tazeledi

Ekonomi   A+a-

 
Hatay’ın ve Türkiye’nin gözbebeği organize sanayi bölgelerinden Antakya OSB, Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.
Covid 19 salgını nedeniyle daha önce ertelenen, maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak müdürlük binasında gerçekleştirilen Mali Genel Kurulda, üyeler yapılan hizmetler ve mali tabloyu oybirliğiyle onayladı.
Başkan Kabaali, tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de sıkıntıya giren sanayi kuruluşlarından 5 ay boyunca aidat ve hizmet bedeli almayarak sanayiciye destek olunduğunu söyledi.
Başarılı işinsanı Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali, OSB bünyesinde yeşil alanların da 75 dönüm büyütüldüğünü belirterek, çevre hassasiyetlerinin süreceğine vurgu yaptı.
Antakya OSB’de işletmesi bulunan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur’un da katıldığı genel kurulda çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Tahsin Kabaali, “OSB yatırımcılarına pandemiden dolayı destek olmak üzere 5 ay boyunca aidat ve hizmet bedeli (toplam 1.150.000 TL) alınmamıştır. OSB kaynaklarıyla idari bina yapımına başlanmıştır. Antakya OSB'deki yeşil alan 75 dönüm büyütülmüştür. 20 yıllık trafo merkezi yenilenerek fabrikalara kesintisiz enerji imkanı sağlanmıştır. Antakya OSB'nin şehir ekonomisine katkı sunacak genişleme projesi devam etmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar