Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Savcıları Göreve Çağırıyoruz

CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, “Genel Başkanımıza ve Belediye Başkanlarımıza yönelik saldırılar tavan yapmıştır” diyerek...

Savcıları Göreve Çağırıyoruz

Gündem   A+a-

 CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, “Genel Başkanımıza ve Belediye Başkanlarımıza yönelik saldırılar tavan yapmıştır” diyerek, “İlçemiz özelinde değerlendirdiğimizde İskenderun’da görev yapan çanak yalayıcı bir bürokrat kendi siyasi ve mesleki ikbali için Sayın Genel Başkanımıza, İktidarı eze eze İstanbul’da tarihi bir zafere ulaşan Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve bu zaferde büyük emeği olan İstanbul İl Başkanımıza ağır hakaretler etme cüretinde bulunmuştur. Bu aşağılık yaratığa diyoruz ki sırtındaki devlet gömleğini çıkar ve bu hakaretlerin için derhal özür dile” açıklamasında bulundu.
 
Mansuroğlu, “Aksi takdirde CHP İskenderun İlçe Örgütü olarak sana diz çöktürüp bu söylediklerini yalatmayı biliriz. Bu konuda bir uyarımızda mülki idari amirliğinedir. Derhal gereğini yapınız, yoksa zarar görecek kent barışının doğrudan sorumlusu olursunuz. Bu pandemi sürecinde takındığımız yumuşak tavır kimseyi yanıltmasın, bu meydanın boş olduğunu düşünüp partimizin seçilmişlerine atıp tutan zavallılara son ihtarımızdır. Yetkili mercilerden bu ağzı foseptik çukuruna dönen alçağa gereken cezayı vermelerini bekliyoruz. Savcıları göreve çağırıyoruz. Böyle ağır bir yazı yazmaya bizi zorlayan bu tip namus ve ahlak yoksunlarının toplum dışına atılması şarttır. Toplumsal barış ve huzur için bu bir zorunluluktur” dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar