Skip Navigation Links

“Gençliğin Takım Çantası” Yola Çıktı Geliyor

“Gençliğin Takım Çantası” projesi gümbür gümbür geliyor.

“Gençliğin Takım Çantası” Yola Çıktı Geliyor

Gündem   A+a-

 İskenderun Gençlik Merkezi ile Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Gençliğin Takım Çantası” projesi gümbür gümbür geliyor.
 
Sahaya inen sosyal çalışmacılar, gençlerin talep ve istekleri doğrultusunda projeyi şekillendirerek gençlerin hayallerini gerçekleştirecek.
 
Kırmızı ve mavi yeleklerle İskenderun Sanayi Bölgesinde çalışan çocukların yüzünde heyecan ve gülümsemeye sebep olan kırmızı yelekliler çocuklarla bire bir görüşerek hayallerini ve isteklerini dinlediler.
 
Konu hakkında açıklamada bulunan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin şu ifadeleri kullandı;
 
“Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz “Gençliğin Takım Çantası” projemizin için Sanayi bölgesinde çalışan gençlerimizle alakalı saha çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak onların isteklerine göre bir yol izleyeceğiz. İlk aşama olarak planladığımız saha tespitimiz için sosyal çalışmacı arkadaşlarımız gençlerimizle bire birde görüşerek onların sıkıntı ve sorunları dinleyip hem yol gösterici olmak hem de hayallerini gerçekleştirme anlamında bizlere dönüşler sağlıyorlar. Sonrasında bizlerde onlara uygun içerikler hazırlayarak yeniden iletişime geçeceğiz. Umuyorum ki projemiz amacına ulaşacak ve biz gençlerimizin mutluluğunu hep birlikte izleyeceğiz.” Şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar