Skip Navigation Links

PTT Arsuz’a Teşekkür Ziyareti

PTT Arsuz’a Teşekkür Ziyareti

PTT Arsuz’a Teşekkür Ziyareti

Arsuz   A+a-

 Arsuz Esnaf Dayanışma Derneği ( ARES-DER ) Başkanı Diyap GÖKPINAR ile yönetim kurulu üyeleri Corona Virüs Salgını ile Mücadelede Özveri ile Hizmet Veren PTT Çalışanlarına Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirerek İkramlarda Bulundu.
 
 
 
Başkan Diyap GÖKPINAR, vatandaşın evde kaldığı süreçte başta pandemi yardımları ile kargo gönderileri gibi sayısız hizmeti vatandaşın ayağına götüren tüm çalışanlara PTT merkez müdürü Fatma ÖNDER nezninde teşekkür etti.
 
 
 
Arsuz PTT Merkez Müdürü Fatma ÖNDER, Devletimizin vatandaşlara yönelik yapmış olduğu yardımların Kale’den Karaağaç mahallesine kadar PTT kanalı ile dağıtmaktan onur duyduklarını ifade ederek Pandemi Sürecinde Vatandaşlara hizmet eden Başta PTT personeli olmak üzere tüm memurların bir gizli kahraman olduğunu ifade ederek Vatandaş nezninde üstlenmiş olduğumuz misyondan dolayı takdir duymaktan onur duyuyoruz dedi.
 
 
 
Arsuz Esnaf Dayanışma Derneği Başkan Yard. Ali Karaciğer’nin eşlik ettiği ziyarette Arsuz Esnaf Dayanışma Derneği Üyelerine Yönelik Önceden Belirlenen PTT Hizmetleri İçin İndirimli Protokol Anlaşmasına Varıldı.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar