Skip Navigation Links

Dörtyol Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Hız Verdi

Dörtyol Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Dörtyol ilçesinin çehresine yeni bir soluk getirmek için rengarenk çiçeklerle...

Dörtyol Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Hız Verdi

Gündem   A+a-

Dörtyol Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Dörtyol ilçesinin çehresine yeni bir soluk getirmek için rengarenk çiçeklerle işe koyuldu.
Dörtyol Belediyesi, her yönüyle daha yaşanılabilir, modern, temiz ve estetik bir kent için yaz aylarında park ve bahçe düzenleme çalışmalarını arttırdı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalarda parkların temizlenmesi, ağaçlandırılması ve peyzaj düzenlemesinin yanı sıra çocuk oyun alanları, fitness grupları ve dinlenme alanlarının bakım ve onarımı yapılıyor.
Daha yeşil ve daha renkli bir Dörtyol için mesai kavramı gözetmeden çalışan Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli, park sınırları içerisinde bulunan çocuk oyun alanı, fitness alanı ve dinleme alanlarının bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını gün içinde düzenli aralıklarla gerçekleştiriyor. Ayrıca refüj düzenlemelerini de yapan personeller diktiği çiçekler ile vatandaşlara 
görsel bir şölen sunuyor.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar