Skip Navigation Links

Hedef Daha Yeşil Bir İskenderun

İskenderun Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kentin dört bir tarafında çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Hedef  Daha Yeşil Bir İskenderun

İskenderun   A+a-

DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR İSKENDERUN ÇALIŞIYOR
İskenderun Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kentin dört bir tarafında çalışmalarını aralıksız devam ediyor.
Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir genelindeki yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım, ağaçlandırma ve budama, çim biçme, yabani ot temizliği, sulama, park bakım ve revize çalışmalarının hız kesmeden sürdürüyor.
ÇEVREYE ÖNEM VERİYORUZ
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise vatandaşlara daha iyi hizmet vermek adına Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin düzenli olarak çalışmalarına devam ettiğini belirterek,” Bir yandan koronavirüsle mücadele ederken bir yandan da İlçe genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha temiz, daha yeşil bir İskenderun için çalışıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan park, bahçe, oyun alanlarında çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen program dâhilinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarını sürdürecektir” şeklinde konuştu.
Başkanı Fatih Tosyalı,“ Halkımızı daha fazla ve daha güzel yeşil alanlarla buluşturmak için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün tüm mahallerimiz de yürüttüğü peyzaj çalışmaları devam edecek ”şeklinde konuştu.
Çalışmalardan memnuniyet duyan vatandaşlar Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar