Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Tosyalı’dan İskenderunlular'a Teşekkür

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramında sokağa çıkma kısıtlamasına riayet eden İskenderun halkına teşekkür etti.

Tosyalı’dan  İskenderunlular'a Teşekkür

İskenderun   A+a-

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında 81 ilde uygulanan ve 4 gün süren sokağa çıkma kısıtlamasına İskenderunlu vatandaşların uyum gösterdiğini belirtti.
Şehirde bayram boyunca sessizliğin hâkim olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bu süreç içerisinde İskenderun Belediyesi ekiplerinin 7/24 esasıyla vatandaşların yardımına koştuğunu kaydetti.
İskenderun’un, devletinin aldığı kararlara uyma noktasında her zaman örnek bir şehir olduğunu işaret eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, şunları kaydetti:
“Ekiplerimiz ayrıca vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak adına mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürdü. Geldiğimiz noktada, iki ayı aşkın süre boyunca Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetinde alınan üstün tedbirlerin ardından normalleşme adımları atmaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sürede el ele vererek gösterdiğimiz sabır ve duyarlılığın sonuçlarını hep birlikte alıyoruz. İskenderun’umuzun güzelliklerini yeniden doyasıya yaşayacağımız, güzel günlerin yaklaştığına inanıyorum. Lütfen rehavete kapılmayalım ve dikkatli olmaya devam edelim. Bugüne kadar alınan tüm tedbirlere en üst seviyede uyum gösteren hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum."
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar