Skip Navigation Links

İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı'nın Bayram Mesajı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı'nın Bayram Mesajı

İskenderun   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı , mesajında, sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek ramazan ayını uğurladıklarını belirterek, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.
Belediye Başkanı Tosyalı,mesajında, şu ifadelere yer verdi:
"Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularımızın, en üst seviyede yaşandığı, sevgi, dostluk, kardeşlik ve manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği müstesna günlerdir.
Bu bayram, tüm dünyada ve ülkemizde de etkili olan covid19 pandemisi nedeniyle, zor şartlardan geçiyoruz. Bu zorlu süreçte devletimizin kararlı mücadelesi ve milletimizin alınan tedbirlere uyumu sayesinde, sağlıklı ve daha güzel günlere ulaşacağımıza olan inancım tamdır.
Bu duygu ve düşüncelerle, sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin yüreklerdeki coşkusunun arttığı bu mübarek Ramazan Bayramı'nın milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, değerli İskenderunlu hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar