Skip Navigation Links

HBB Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor

HBB BETON ASFALT ÇALIŞMALARIYLA ULAŞIMI RAHATLATIYOR

HBB Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor

Gündem   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), yol yapım çalışmalarıyla kentte ulaşımı daha konforlu ve güvenli bir hale getirmek için çaba harcıyor.
 
 
Kırıkhan ilçesi Kurtlusoğuksu Mahallesi'nde son etap reglaj ve PMT serimi hazırlık çalışmalarını da tamamladı.
 
Bağlantı yolunda beton asfalt serimine devam eden ekipler, yolu en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunacaklarını bildirdi.
 
 
HBB ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
 
 
Hatay Büyükşehir Belediyesi altyapı ve üstyapı çalışmalarını kentin her noktasında sürdürerek hizmet üretmeye devam ediyor.
 
 
Ekipler, Defne ilçesi turunçlu mahallesi beton asfalt serim öncesi PMT serimi ve reglaj çalışması gerçekleştirdi.
 
 
Büyükşehir ekipleri ayrıca Defne ilçesi Bostancık ve Koçören mahallelerinde vatandaşlar ve özellikle çocuklar için tehlike arz edebilecek bölgede korkuluk çalışması gerçekleştirdi.
 
İl genelinde daha önce korkuluk demiri olup zamanla yıpranan ve eskimiş korkulukların yenileme çalışmalarının devam edeceğini ifade eden ekipler, korkuluk olmayan yerlerde de yapım çalışmalarının yürütüleceğini belirtti.
 
 
 
YOL YAPIM BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Hatay Büyükşehir Belediyes ile genelinde yol yapım bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
 
 
Ekipler,Samandağ ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde yol satıhı iyileştirme ve malzeme serme sıkıştırma çalışması gerçekleştirdi.
 
 
Ayrıca ekipler bölgede yol kenarında yapımı tamamlanan duvarın tehlike arz etmemesi için dolgu ve tesviyesi ile yolda reglaj çalışması da gerçekleştirerek vatandaşların hizmetine sundu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar