Skip Navigation Links

Dörtyol Belediyesinden Dezenfekte Operasyonu

Dörtyol Belediyesine bağlı ekipler, başta kurum ve kuruluş binaları olmak üzere genel bir dezenfekte çalışması başlattı.

Dörtyol Belediyesinden Dezenfekte Operasyonu

Dörtyol   A+a-

Dörtyol Belediyesinden Dezenfekte Operasyonu
Çin'in Vuhan kentinden başlayarak tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden ve alınan tüm tedbirlere rağmen maalesef ülkemize de bulaşan Coronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı Dörtyol Belediyesine bağlı ekipler, başta kurum ve kuruluş binaları olmak üzere genel bir dezenfekte çalışması başlattı.
Ülkemizde virüs görülmeye başlandığı andan itibaren tedbirlerin en üst düzeye çıkarıldığını ifade eden Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin; "Dörtyol Belediyesi olarak başta kamu kurum ve kuruluş binalarımız olmak üzere dezenfekte çalışmalarımızı başlattık. Ekiplerimiz ilk olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine ara veren Ana Çocuk Merkezlerimizde bu gün itibariyle dezenfekte çalışmalarını yaptı. Yine ihtiyaç duyulan ve toplu olarak bulunması zorunlu olan alanlarda uygulamalarımız devam etmekte. Belediye olarak vatandaşlara çağrımız zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları ve toplu bulunulan yerlerde fazla kalmamaları. Sağlık Bakanlığımızın tavsiyelerine azami ölçüde riayet etmeleri bu salgının önlenmesi için oldukça önemli. Belediyemizin 444 7 712 iletişim hattı vatandaşlarımıza her zaman açık olacak. Şüpheli durumlarda yetkililer ile iletişime geçilmesini önemle tavsiye ediyoruz. Zor bir sürecin başlangıcında olduğumuzun farkındayız. Bu süreci birlik ve beraberlikle, dayanışma ve karşılıklı hoşgörü içerisinde atlatacağımıza olan inancımız tamdır. Tüm hemşerilerime sağlık ve esenlikler diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
yazici
ekinciler
noksel
Vatan
son gelişmeler
öne çıkanlar