Skip Navigation Links

Bu Güç Birliği Ayakta Alkışlanır

İskenderun Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İSTE, ‘Hizmet’ yolunda el ele veriyor.

Bu Güç Birliği Ayakta AlkışlanırWeb
TV

Gündem   A+a-

 İskenderun Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İSTE, ‘Hizmet’ yolunda el ele veriyor.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, HBB Başkanı Lütfü Savaş ve İSTE Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli’nin işbirliği ile yapılacak olan ‘İskenderun Bisiklet Yolu Projesi’nin protokolü imzalandı.
İki etaptan oluşacak proje tamamlandığında İskenderun’da toplamda 13 + 30 kilometrelik bisiklet yolu kullanıma açılmış olacak. Projenin hibe yoluyla yapılması amaçlanıyor.
Proje; üniversite yolu, Meydan mahallesi, kanaldan sahile, diş hastanesi, Fener caddesi, Tayfur Sökmen caddesi, istasyon, öğrenci yurdu, Sakarya, Modern Evler, Sanayi, Ziraat bahçesi ve Mustafa Kemal Mahallesi güzergahını içeriyor.
İSKENDERUN BELEDİYESİ-HBB VE İSTE İŞBİRLİĞİ İLE
 
İSKENDERUN’A BİSİKLET YOLU YAPILACAK
 
-“İSKENDERUN BİSİKLET YOLU PROJESİ “İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI
 
-İSKENDERUN’A 43 KM’LİK BİSİKLET YOLU YAPILACAK
 
-BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:
 
BİSİKLET YOLU PROJESİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN
 
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
 
İskenderun Belediyesi brifing salonunda İskenderun Belediyesi, HBB ve İskenderun Teknik Üniversitesi işbirliği ile İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesi ile ilgili protokol HBB Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli’nin katılımları ile imzalandı.
 
Düzenlenen imza protokol töreninde ilk olarak projenin teknik detayları hakkında görsel sunum eşliğinde bilgiler verildi.
 
İSKENDERUN’MUZA HAYIRLI OLSUN
 
Ardından bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, projenin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek ,”İskenderun’umuza, Belediyemiz, HBB ve İskenderun Teknik Üniversitesi işbirliği ile yapılacak olan “İskenderun Bisiklet Yolu Projesi” ile ilgili protokolümüzü belediyemizin brifing salonunda HBB Başkanımız Lütfü Savaş, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Türkay Dereli ile birlikte imzaladık. İlk etapta 17 km daha sonra ikinci etapta 25 km toplamda 43 KM bisiklet yolu yapılacak. İskenderun’umuza değer katacak olan proje emeği geçenlere ve işbirliklerinden dolayı HBB Başkanımıza ve İSTE Rektörümüze katılımlarından dolayı konuklarımıza teşekkür ediyorum. Düzenlenen imza protokol törenin hayırlar getirmesini diliyorum. İskenderun’a Değer.” dedi.
 
İSTE Rektörü Türkay Dereli ise yaptığı konuşmada İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
HBB Başkanı Lütfü Savaş, böyle bir projenin gerçekleşecek olmasından dolayı memnun olduklarını belirterek projenin İskenderun’umuza ve İlimize hayırlı olmasını diledi.
 
Yapılan konuşmaların ardından HBB Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesi ile ilgili protokolü imzaladı.
 
 
 
 
 
Bu Güç Birliği Ayakta Alkışlanır videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar