Skip Navigation Links

Arsuz Meclisinden Şehitler İçin Saygı Duruşu

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve Meclis Üyeleri İdlip’te şehit olan askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.

Arsuz Meclisinden Şehitler İçin Saygı Duruşu

Arsuz   A+a-

  Arsuz Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve Meclis Üyeleri İdlip’te şehit olan askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.
Yapılan bu hain saldırıda, şehit düşen askerlerimizi rahmetle anarak söze başlayan Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, meclis toplantısından önce yaptığı açıklamada, “Başta İdlip’te kaybettiğimiz canlarımız olmak üzere tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine, sevenlerine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralanan Mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyorum. Dilerim bundan sonra savaş olmadan, barış içerisinde yaşarız. Ben bir vatandaş olarak, bi doktor olarak hiç kimsenin ölmesini istemiyorum. Savaştan, ölümden yana değil, barıştan yana, yaşamaktan yanayım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi; ‘Yurtta Sulh, Cihanda Sulh,” ifadelerini kullandı.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar