Skip Navigation Links

İskenderun Kampüsü Kurucu Ortakları Kaymakam Yönden’i Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Üyelerine eğitime yaptıkları yatırım ve katkılardan dolay teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

İskenderun Kampüsü Kurucu Ortakları Kaymakam Yönden’i Ziyaret Etti

İskenderun   A+a-

Bahçeşehir Koleji İskenderun Kampüsü Kurucu Ortakları – Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Zeki Özger, Atilla Karakayalı, Levent Hakkı Yılmaz ve Okul Müdürü Mustafa Uçan ile birlikte İskenderun Kaymakamı Sayın İskender Yönden’e nezaket ziyaretinde bulundular.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Bahçeşehir Koleji İskenderun Kampüsü Kurucu Ortakları – Yönetim Kurulu Üyelerine eğitime yaptıkları yatırım ve katkılardan dolay teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Bahçeşehir Koleji İskenderun Kampüsü Kurucu Ortakları – Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Zeki Özger yaptığı açıklamasında;
Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her yerine ulaştırmak amacıyla Türkiye’nin 60 ilinde 129 kampüsü ile birlikte STEM+A, KİŞİYE ÖZGÜ ÖĞRETİM MODELİ, YAPAY ZEKA OKUR YAZARLIĞI, DÜNYA VATANDAŞLIĞI PROGRAMI gibi yenilikçi eğitim modelleriyle yirmi birinci yüzyıl becerilerini edindirmeye yönelik geleceğin dünyasında fark oluşturacak nesilleri yetiştirme vizyonu, 7 yıl önce hayata geçirdiğimiz İskenderun kampüsümüz kurulduğu günden bu yana başarılı öğrencileriyle de adından söz ettiriyor.
Yenilikçi ve öncü eğitim anlayışını İskenderun’da da en iyi şekilde temsil eden kampüsümüz fiziki şartlarını da iyileştirmeyle Anadolu Lisesi – Fen Lisesi kademelerini hayata geçirmek amacıyla yeni bir yapılanmaya gidiyorlar.
2020 - 2021 eğitim öğretim yılı itibariyle İskenderun Kampüsümüz eğitim öğretime, 1989 yılında İskenderun’da kurulmuş ve kuruluşundan bu yana sayısız öğrenci yetiştirerek bölgemizin eğitim ve öğretimine büyük hizmetler vermiş olan İkem Koleji’nin binasında İskenderun Bahçeşehir Koleji Kampüsü adı altında devam edecektir.
Bu vesileyle İskenderun Kampüsümüz yeni eğitim öğretim dönemine yeni yerleşkede merhaba demeye hazırlanan Bahçeşehir Koleji Yöneticileri, öğrencilerine hep daha iyiyi sunmayı kendileri için öncelikli amaç olduğunu söyledi. İskenderun Kampüsünün yeni yerleşkesinde başarılarını arttırarak sürdüreceklerini ve yedi yıldan bu yana İskenderun’da başarılı ve geleceğe hazır ve fark yaratan öğrenciler yetiştiriyoruz.
Bu yıl Anadolu lisesi ve Fen Lisesi kademelerini de açmaya karar verdik. İskenderun’daki velilerimizden bu yönde yoğun talep alıyorduk. Ayrıcalıklı lise eğitimimizi İskenderun’a getirmekten mutluyuz. Yeni açılan liselerimizle birlikte kampüsümüzü yeni yerleşkesine taşımaya karar verdik. Öğrencilerimiz için tıpkı eski kampüslerindeki gibi ayrıcalıklı bir kampüs hazırlıyoruz. Daha geniş bir alanda, yenilenmiş eğitim ortamlarında aldıkları kaliteli eğitimi daha ileri götürecekler. Bu değişikliğin öğrencilerimiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.
Bahçeşehir Koleji olarak buradaki yüksek potansiyele sadece sayısal olarak bakmıyoruz.
Genç nüfusun donanımı değerli ve kapasitesiyle çok yüksek değere sahip olduklarını biliyoruz.
Öğrencilerimize gençlerimize çok güveniyor, bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendireceğimize inanıyoruz.” Dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar