Skip Navigation Links

Başkan Fadıl Keskin El Sanatları Kurslarını Ziyaret Etti

Fadıl Keskin DÖRTMEK Kurslarını ziyaret etti.

Başkan Fadıl Keskin El Sanatları Kurslarını Ziyaret Etti

Dörtyol   A+a-

Başkan Fadıl Keskin El Sanatları Kurslarını Ziyaret Etti
Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin beraberinde Başkan Yardımcısı Yaşar Gürakan, Meclis Üyesi İsminur Ercan ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem ile Yeniyurt Mahallesinde Dörtyol Belediyesi –Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği Protokolü kapsamında açılan Fadıl Keskin DÖRTMEK Kurslarını ziyaret etti.
Yeniyurt Mahallemizde Meslek Edindirme Kursları kapsamında mefruşat ve el sanatları dalında toplamda üç ayrı yerde kırkı aşan kadının katıldığı kurslarda el becerilerini sergileyen kursiyerler hem kendi aile ihtiyaçlarını karşılamak adına, hem de satışa sunmak adına mefruşat ve el sanatları hünerlerini ortaya koymaktadır.
Belediye Başkanı Fadıl Keskin kurs ziyaretinde yaptığı konuşmada; "Dörtyol Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezimiz ile birlikte bayanlarımıza yönelik olarak 15 mahallemizde açtığımız 20 civarında kursumuzda yaklaşık 350 kursiyerimiz mefruşat ve el sanatları konusunda eğitim görmektedir. Bayanlarımızın el becerilerini geliştirmek aile bütçesine katkı sağlamak amacı ile açtığımız bu kurslarda kursiyerlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda Dörtyol Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde katkı sağlamaktayız. Kadınlarımızın becerisi toplumun becerisi demektir. Kadınlarımız için ne yapsak azdır. Onlar ailemizin temel direği başımızın tacıdır." dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
yazici
ekinciler
noksel
Vatan
son gelişmeler
öne çıkanlar