Skip Navigation Links

Eski Bakandan Başkan Fatih Tosyalı'ya Ziyaret

AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Eski Bakandan Başkan Fatih Tosyalı'ya Ziyaret

Gündem   A+a-

 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.
Ziyarete Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven’de katıldı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Ziyarette konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Tosyalı, belediyenin çalışmaları ve İskenderun hakkında genel bilgiler verdi.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Fatih Tosyalı, günün anısına 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’a hediye takdim ederken, Eski Bakan Arslan’da Başkan Tosyalı’ya kalem hediyesinde bulundu.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar