Skip Navigation Links

Tiyatro Gösterilerine Tüm Halkımız Davetlidir

Fatih Tosyalı, bölge halkına sosyal, sanatsal ve kültürel anlamda da hizmetler götürmenin gayretinde olduklarını belirtti.

Tiyatro Gösterilerine Tüm Halkımız Davetlidir

İskenderun   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bölge halkına sosyal, sanatsal ve kültürel anlamda da hizmetler götürmenin gayretinde olduklarını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi tiyatro topluluğu tarafından sahnelenecek gösterilere tüm bölge halkını davet etti.
İLK OYUN “KOMŞU KÖYÜN DELİSİ”
İskenderun Belediyesinin tiyatro topluluğunun hazırladığı ve oyuncularının yer aldı tiyatro gösterilerinin başladığını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Belediyemizin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ilk olarak 16 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 20.00’da Doğa koleji konferans salonunda Belediyemizin tiyatro grubu tarafından sahnelenecek olan “Komşu Köyün Delisi” isimli tiyatro gösterisine tüm halkımız davetlidir. Gösteri ücretsiz olup biletlidir. Vatandaşlarımız biletleri İskenderun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzden temin edebilirler dedi.
İKİNCİ OYUN “MURTAZA”
Başkan Tosyalı,” Belediyemizin Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 17 Kasım 2019 Pazar günü saat 20.00’da ise Doğa Koleji Konferans salonunda Belediyemizin Tiyatro topluluğu tarafından “Murtaza” isimli tiyatro gösterisi sahnelenecektir. Tüm bu tiyatro gösterilerine tüm bölge halkını davet ediyoruz. Sanatsal anlamda çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar