Skip Navigation Links

KKTC Başbakanı Ersin Tatar Belen'de

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersin Tatar, KKTC Milletvekili İzlem Günçağ Altuğra, Bertan Zaroğlu, KKTC Fahri Konsolosu Gökhan Gökten,

KKTC Başbakanı Ersin Tatar Belen'de

Gündem   A+a-

KKTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli ve beraberindeki misafirler Belediye Başkanı İbrahim Gül'ü makamında ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Gül, Sayın Başbakanımızı burada ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek, Barış Pınarı Harekatı sebebiyle "Türkiye Cumhuriyeti'nin haklı mücadelesinde her zaman Kıbrıs Türk'ü olarak yanındayız. Türkiye Cumhuriyeti de her zaman Kıbrıs Türk'ünün yanında olmuştur ve olacaktır" ve "Türkiye'nin ulusal güvenliği Kuzey Kıbrıs'ın ulusal güvenliği ile paraleldir." sözlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Sohbet ortamında geçen programda, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri de hazır bulundu. Günün anlam ve önemine istinaden Belediye Başkanı İbrahim Gül ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Ersin Tatar tarafından da karşılıklı hediye takdiminin ardından, ziyaret programı sona erdi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar