Skip Navigation Links

Başkan Tosyalı Muhtarlarla Kahvaltıda Biraraya Geldi

İskenderun’da bulunan muhtarlar 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla İskenderun Belediyesinin düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Tosyalı Muhtarlarla Kahvaltıda Biraraya Geldi

İskenderun   A+a-

 İskenderun’da bulunan muhtarlar 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla İskenderun Belediyesinin düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçede hizmet veren muhtarları kahvaltıda ağırladı. 
Mahalle Muhtarlarının katılım sağladığı programa İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Başkan Fatih Tosyalı, başkan yardımcıları, birim müdürleri katıldı.
MUHTARLARIMIZ ÖZEVERİ İLE ÇALIŞIYOR
Muhtarlar ile birlikte çalışmaktan ve birlik ve beraberlik içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Muhtarlar günü dolayısı ile çok kıymetli mahalle muhtarlarımız ile belediyemizin 3 nolu sosyal tesislerinde düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programında bir araya geldik. Muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar dileyerek her daim Belediye olarak halka hizmet noktasında yanlarında olduğumuzu ifade ettik ”dedi.
HER DAİM YANLARINDAYIZ
Başkan Tosyalı, konuşmasında, " Biz İskenderun’u yaşamın en iyi merkezi haline getirmek için yola çıktık. Bunu yaparken sizlerden alacağımız geri dönüşler ve sizlerin bizlere söyleyeceklerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar hep işbirliği içerisinde çalıştık. Bundan sonraki süreçte de kimseyi ayrıştırmadan, her mahalleye eşit hizmet ederek kıymetli halkımıza en iyi vermeye devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor muhtarlar gününüzü kutluyorum” şeklinde konuştu.
Düzenlenen toplantıya katılan mahalle muhatları ise belediye başkanı Fatih Tosyalı’ya çalışmalarında başarılar dilediler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar