Skip Navigation Links

Tosyalı Park Bahçe Çalışmalarını Yerinde İnceledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Park ve bahçelerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Tosyalı Park Bahçe Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Yerel   A+a-

İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kent genelinde park ve bahçelerde düzenleme ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor.
Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Park Bahçe Müdürü Bülent Temel’den yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Parklarda hummalı bir çalışma sürdürdüklerini belirten Başkan Tosyalı,” Park Bahçe Müdürlüğümüz tarafından sahil Barış Manço Parkında yapılmakta olan bakım, onarım, düzenleme, yenileme ve peyzaj çalışmalarını yerinde inceledik. Daha yaşanabilir modern bir şehir olmanın yanında yeşil alanlarıyla da zengin bir şehir görüntüsü hedefliyoruz ”dedi.
Başkan Fatih Tosyalı,” İskenderun Belediyesi olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlçemizde yaklaşık 100’ün üzerinde parkımız var. Bu parklarımızın bakımlarını periyodik olarak yapıyoruz. Yapılan hizmetlere sahip çıkmamız gerekiyor. Bazı art niyetli kişiler parklara ve içerisindeki oyun gruplarına zarar verebiliyor. Bunlar tüm halkımızın ortak kullanım alanlarıdır. Sahip çıkmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar