Skip Navigation Links

Anneler Derneğinden Başkan Tosyalı’ya Ziyaret

Türk Anneler Derneği İskenderun Şube yönetimi, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Anneler Derneğinden Başkan Tosyalı’ya Ziyaret

Yerel   A+a-

Makamda gerçekleşen ziyarete, Türk Anneler Derneği İskenderun Şube Başkanı Dr. Nezihe Elibol, yönetim kurulu üyeleri ve Başkan Fatih Tosyalı’nın annesi Hacı Pervin Tosyalı’da katıldı.
Hayır Dualarını Aldık
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Türk Anneler Derneği İskenderun Şubesi Başkanı Nezihe Elibol, yönetim kurulu üyeleri ve çok değerli annem Hacı Pervin Tosyalı’yı belediyemizde konuk ederek, hayır dualarını aldık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum tüm annelerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler diliyorum ”dedi.
Her Zaman Yanınızdayız
Başkan Fatih Tosyalı,“ Annelik kutsal bir görevdir. Cennet annelerin ayakları altındadır. Anneler başımızın tacıdır. Toplumun her bir ferdi bir anne tarafından yetiştirilmektedir. Annelerin yetiştirdiği çocuklar, gençler ülkemizin geleceği, yarınlarımızdır. Sizler annelik duygusu ve fedakârlığıyla yaptığınız gönüllü çalışmalarla gençlerimizin geleceğine ışık tutmakta, onların eğitimli ve topluma yararlı insanlar olarak yetişmesine katkı sunmaktasınız. Sizleri kutluyorum. Her zaman sizin yanınızdayız” dedi.
Derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Türk Anneler Derneği İskenderun Şube Başkanı Dr. Nezihe Elibol, Başkan Fatih Tosyalı’ya gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar