Skip Navigation Links

Başkan Tosyalı: Camii ve İbadethanelerin Temizlik İşleri Sürüyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, camii ve ibadethane temizlik ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Başkan Tosyalı: Camii ve İbadethanelerin Temizlik İşleri Sürüyor

Yerel   A+a-

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun belediyesi temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından Kaptan Mehmet Paşa Camiinde gerçekleştirilen genel temizlik işlemlerini yerinde inceledi.
Periyodik Temizlik Yapılıyor
Periyodik bir şekilde temizlik işlemelerinin yapıldığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” belirlenen camilerde temizlik işlemi yapan ekipler her ay düzenli olarak bu işlemi gerçekleştiriyor. Temizlik işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz camilerde belli bir program dâhilinde çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. İskenderunluların daha temiz ortamda ibadet etmeleri için çalışıyoruz. Vatandaşımızın daha ferah ortamda ibadetlerini yapmaları için çalışmalarımızı büyük bir özenle sürdürüyoruz ”dedi.
Temizlik Konusu Önemli
Başkan Fatih Tosyalı,” özel araç ve en son teknoloji ürünü elektrikli süpürgelerimiz ile cami ve mescit temizliğini yapan ekiplerimiz camilerin dış temizliğinin yanında halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları da temizliyor ”şeklinde konuştu.
İskenderun Belediyesinin temizlik hizmetinden memnun olan camii cemaati ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar