Skip Navigation Links

İGC’den 'Barış Pınarı Harekatı'na Kan Bağışı

İGC yönetim kurulu, üyeleriyle birlikte Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçik için kan bağışında bulundu.

İGC’den  'Barış Pınarı Harekatı'na  Kan BağışıWeb
TV

Sağlık   A+a-

 İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, üyeleriyle birlikte Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçik için kan bağışında bulundu.
Türkiye'nin terör koridorunu temizlemek için başlattığı Barış Pınarı Harekatına birçok yerden destek verilirken bir destekte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nden geldi.
İGC Başkanı Veysel Cıncık ve yönetim kurulu üyeleri Kızılay'a kan bağışında bulundu.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Ferit Gül, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, emniyet teşkilatı mensupları, milli eğitim camiası ve gazetecilerin katıldığı anlamlı etkinlikte konuşan İGC Başkanı Veysel Cıncık, bugün burada kan bağışında bulunmalarının nedeninin harekat için kan bağışının önemine dikkat çekmek olduğunu söyledi.
 
İHTİYAÇ OLURSA DİYE..
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, "Kanın ne kadar önemli olduğunu anlatmak maksatlı burada Barış Pınarı Harekatına katılan aslanlarımızın, askerlerimizin olur da ihtiyacı olur hazırda, tedbiren bütün arkadaşlarımızla kan bağışında bulunmak için bir araya geldik. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne bu anlamlı etkinlik için teşekkür ediyoruz” dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve İskenderun polisi kan bağışına büyük katkı sağladı.
Kaymakam Yönden, kan bağışının ardından vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İGC’den
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
MMK Aci Kayip 
 
son gelişmeler
 
öne çıkanlar