Skip Navigation Links

Güzel Kalpli Çocuklar Minik Dostlarını Unutmadı

Hataylı çocuklar, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla HBB Hayvan Barınağı ile Kedi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Güzel Kalpli Çocuklar Minik Dostlarını UnutmadıWeb
TV

Gündem   A+a-

 Hataylı çocuklar, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı ile Kedi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Hatay Büyükşehir Belediyesinin Antakya’daki hayvan barınağı ve İskenderun’daki kedi bakım ve rehabilitasyon merkezi 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle öğrencilerin akınına uğradı. Görevliler ve öğretmenler eşliğinde hayvan barınağında bakım altında bulunan hayvanları elleriyle besleyen anaokulu ve lise öğrencileri minik dostlarıyla doyasıya vakit geçirdi.
Uzman personeller eşliğinde barınağı gezen öğrenciler, barınak hakkında yetkililerden bilgi aldı. Hasta ve yaralı sokak hayvanlarının nasıl tedavi edildiğini öğrenen öğrenciler, sokak hayvanlarının bakıma muhtaç olduğunu, insanların ilgisine ve sevgisine ihtiyacı olduğunu belirterek, hayvanları koruma gününde tüm hayvanların korunmasını diledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Güzel Kalpli Çocuklar Minik Dostlarını Unutmadı videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar