Skip Navigation Links

Güvenlik-İş Sendikası’ndan Genel Müdür Çaparali’ye Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası’ndan Genel Müdür Çaparali’ye Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası’ndan Genel Müdür Çaparali’ye Ziyaret

Yerel   A+a-

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası(Güvenlik-İş) heyeti, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
 
HATSU Genel Müdürlüğü’ne yapılan ziyarete, Güvenlik-İş Sendikası İdari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Durcuk, Genel Başkan Yarımcısı Hüseyin Çalkaya, Antalya Bölge Şube İdarî Sekreteri Erkan Aksoy, Hatay İl Temsilcisi Mustafa Kemal Savaş katılım gösterdi.
Sohbet havasında geçen ziyarette konuk heyet, halka hizmet etme noktasında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, altyapı çalışmaları sırasında iş güvenliği ve sağlığı uygulamalarına dikkat çekti.
 
Hatay’ın her noktası için önemli hizmetlerin yürütüldüğünü belirten heyet, kendilerini ağırlamaktan ötürü Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür etti.
 
Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Çaparali, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar ile birlikte hizmet etmenin gayreti içinde olduklarını belirterek vatandaşların sağlığı için hizmetlerin durmadan devam edeceğini belirtti.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar