Skip Navigation Links

Başkan Tosyalı, Sahildeki Çalışmaları İnceledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, iskele ve anıt çevresindeki dekoratif aydınlatma çalışmalarının son aşamada olduğunu belirtti.

Başkan Tosyalı, Sahildeki Çalışmaları İnceledi

Yerel   A+a-

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığının himayelerinde İskenderun Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğü tarafından yapılmakta olan iskele ve anıt alanındaki görsel ve dekoratif aydınlatma çalışmalarını yerinde inceledi.
Işıklandırma Sahile Ayrı Bir Renk Kattı
Çalışmalar hakkında saha ekiplerinden bilgi alarak işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Fatih Tosyalı,” Işıklandırma çalışmaları sahile ayrı bir renk kattı. İlçede bu tür çalışmalarımız devam edecek. Akşam sahilde ve iskele yürüyüş ve gezinti yapan vatandaşlarımız yapılan çalışmalarda memnun olduğunu belirtiyorlar. Işıklandırma çalışması güzel bir çalışma oldu. Hem aydınlatma açısından hem de görsel açıdan iskele ve anıt çevresi daha güzel bir hale geliyor" dedi.
Çalışmalar Tamamlanmak Üzere
Çalışmaların kısa bir süre sonra tamamlanacağını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Sık sık yapılan çalışmaları yerinde inceliyor bilgiler alıyoruz. Bizlerde bu çalışmalarda destek olan Cumhuriyet Başsavcılığımıza, İskenderun Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalar tamamlandığında açılış programı düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar