Skip Navigation Links

Hatay Şampiyonu Defne Belediye Spor

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Destek Hizmetler Daire Başkanı ve Erhan Aksay Tertip Kurulu Başkanı Ramadan Sever ile

Hatay Şampiyonu Defne Belediye Spor

Spor   A+a-

ASKF Başkan Yardımcısı Ayhan Dik'e plaket verdi.
 
Hatay Şampiyonu Defne Belediye Spor
 
Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 35. Erhan Aksay Futbol Turnuvası finalinde Hatay Şampiyonu Defne Belediye Spor oldu. Esentepe tesislerinde yapılan ve Hatay bölgesi Hakemlerinden Mustafa İnan, Ömür Akay ile Ahmet Yapıcı'nın yönettiği karşılaşmada Defne Belediye Spor'un gollerini Sezgin Koçak ile Uğur Bingöl (KK) atarken, Füsun Sayek Arsuz Belediye Spor'un golünü de Fuat Uruç attı.
 
Defne Belediye Spor Şampiyonluk Kupasına Kavuştu
 
Hatay Şampiyonu olan Defne Belediye Spor, Şampiyonluk kupasına kavuştu. Şampiyon olan Defne Belediye Spor'a kupasını Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş verirken, 2. Olan Arsuz Belediye Spor'a da kupasını Merhum Erhan Aksay'ın eşi Meziyet Aksay, Hatay Milletvekili Suzan Şahin ile Başkan Savaş'ın eşi Nazar Savaş verdi.
 
Müsabakayı Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven ile Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel'de izledi.
 
Sever İle Dik'e Teşekkür Plaketi
 
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, verdikleri hizmetlerinden dolayı, Destek Hizmetleri Daire Başkanı ve Erhan Aksay Futbol Turnuvası tertip kurulu Başkanı Ramadan Sever'e ve Hatay ASKF Başkan yardımcısı ve Körfez Grubu sorumlusu Ayhan Dik'e verdikleri başarılı hizmetlerinden dolayı plaket verdi.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar