Skip Navigation Links

İskenderun Gençlik Merkezi ‘nden Başkan Gül’e Ziyaret

İskenderun Gençlik Merkezi ‘nden Başkan Gül’e Ziyaret

İskenderun Gençlik Merkezi ‘nden Başkan Gül’e Ziyaret

Belen   A+a-

 İskenderun Gençliğinin nabzını tutan ve onların istekleri doğrultusunda, her zaman yalnızca gençler için çalışan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü ekibi yepyeni projeler için hazırlık yapıyor.
İskenderun Gençlik Merkezi’nin çalışma alanında bulunan Belen İlçesinin Belediye Başkanı İbrahim Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Gençlik Merkezi ekibi aynı zamanda Belen’de gençler için gerçekleştirmek istedikleri projeleri Başkan Gül ile paylaşarak fikir alışverişinde bulundu.
Her yıl Atık Yaylasında gerçekleştirilen ve bu sene 7. Si yapılacak olan Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşünün de ön görüşmesinin yapıldığı ziyarette, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ e hediye takdiminde bulunan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin şu ifadeleri kullandı;
“ İbrahim Başkanımız Belediye Başkanı olmadan öncede gençlerimiz için desteklerde bulunuyordu, şimdi de gençlerimiz için her daim canla başla çalışacağından hiç şüphem yok. Artık gençler için omuz omuza vererek birlikte çalışacağız. Yeni görevinizde başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar