Skip Navigation Links

Paylaşmak güzeldir!

Barbaros Mesleki Teknik Lise bünyesinde bulunan Kızılay Anaokulu Kelebekler sınıfı öğrencileri öğretmenleri

Paylaşmak güzeldir!

Eğitim   A+a-

Barbaros Mesleki Teknik Lise bünyesinde bulunan Kızılay Anaokulu Kelebekler sınıfı öğrencileri öğretmenleri Sevinç Mucuk rehberliğinde değerler eğitimine devam ediyor. Öğretmenleri Sevinç Mucuk rehberliğinde minikler Ramazan ayının manevi hissini yardım kolisi hazırlayarak öğrendiler.
Minikler evlerinden getirmiş oldukları ürünleri yardım kolisinde buluşturup çoğalttılar ve ihtiyaç sahibi aileye ulaştırdılar.
Anasınıfı öğretmeni Sevinç Mucuk yaptığı açıklamada; ‘‘Manevi duygular ve değerler toplumun temelini oluşturuyor. Bu duyguları ve değerleri minik yaşta kazandırmak geleceğimiz için çok önemlidir. Hayatın temeli olan 0-6 yaşın çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Okul öncesi eğitimin önemi unutulmamalıdır.’’ Dedi.
Anaokuluna Gidemeyen Çocuklara
Yaz Aylarında Anaokulu İmkanı!
Temmuz ayı içerisinde başlayacak olan okul bünyesinde açılacak yaz okulu ile ilgili de bilgiler veren Mucuk, Milli Eğitim Bakanlığınca, okul öncesi eğitimi hiç almamış çocuklar için Temmuz ve Ağustos'ta iki aylık yoğunlaştırılmış ücretsiz anaokulu eğitimleri düzenlenecek. Temmuz ayının ilk haftası okul bünyesinde açılacak olan yaz kursu için kayıtların Mayıs ayı içerisinde yapılacağını ve 6 yaş anaokuluna hiç başlamamış çocukların kayıt yaptırabileceğini belirtti.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar