Skip Navigation Links

Başkan Fatih Tosyalı' dan Yeloğlu' na Hayırlı Olsun Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay İl Başkanlığına getirilen Mehmet Yeloğlu' nu makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olma

Başkan Fatih Tosyalı' dan  Yeloğlu' na Hayırlı Olsun Ziyareti

Yerel   A+a-

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay İl Başkanlığına getirilen Mehmet Yeloğlu' nu makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi.
Başkan Fatih Tosyalı, ilçe belediye başkanları ile birlikte bir süre önce AK Parti Hatay İl Başkanlığına getirilen Mehmet Yeloğlu' na ziyarette bulundu.
Başkan Tosyalı ziyarete yaptığı konuşmada, “AK Parti bir hizmet partisidir. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Partimiz önemli hizmetleri hayata geçirmiştir. Bundan sonraki süreçte de hep birlikte gece gündüz çalışarak halkımıza hizmet etme gayreti içinde olacağız. Rabbim vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler de bulunmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yeloğlu ise ilçe belediye başkanlarımızın bizleri ziyaretinden son derece memnun olduk. El ele verip birlikte çalışacağız. Hep birlikte Hatay’ımızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Kimseyi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Bundan sonraki süreçte Hatay için Hatay’ın kalkınması, gelişmesi için çalışma zamanıdır” şeklinde konuştu.
Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar