Skip Navigation Links

İyi Parti Defne Teşkilatından Genel Müdür Çaparali’ye Ziyaret

İyi Parti Defne İlçe Teşkilatı heyeti Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyareti

İyi Parti Defne Teşkilatından Genel Müdür Çaparali’ye Ziyaret

Yerel   A+a-

İyi Parti Defne İlçe Teşkilatı heyeti Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
HATSU Genel Müdürlüğü’ne yapılan ziyarete İyi Parti Defne İlçe Başkanı Meriç Fatmaoğulları, İlçe Başkan Yardımcıları Ali Ataş ve Gülistan Süner katılım gösterdi.
Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Fatmaoğulları, halka hizmet etme noktasında birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, Hatay genelinde yürütülen içme suyu, arıtma tesisleri, kanalizasyon ve yağmursuyu gibi altyapı projeleri hakkında Genel Müdür Çaparali’den bilgiler aldı.
Yapılan ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Çaparali, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar ile birlikte hizmet etmenin gayreti içinde olduklarını belirterek vatandaşların sağlığı için projelerin devam edeceğini belirtti.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar