Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü 1.Amatör Lige Yükseldi

Ligi yenilgisiz 1. Tamamlayarak Play-Offlara kalan ve maçlar sonucunda Bölgesel 2. Amatör Ligden 1. Amatör lige yükselen

Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü 1.Amatör Lige Yükseldi

Arsuz   A+a-

Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübünün Yöneticileri ve futbolcularla birlikte Kaymakam Musa Sarı’ya kupayı sunmak üzere konvoy ve davul-zurna ile Kaymakamlığa geldiler.
Coşku içinde geçen karşılamada Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular zorlu mücadele sonucunda almış oldukları 1.lik kupasını Kaymakam Sarı’ya takdim ettiler. Hükümet Konağı önünde heyeti kurum amirleri ile memurlarda karşıladı.
Kaymakam Sarı: “Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü yönetici ve futbolcularını kutlayarak, sezon boyunca büyük üstünde başarı gösterdiniz. Sizlerle övünüyoruz. Amatör 1. Ligde be başarımızı muhafaza edeceğinize, hatta daha da ileriye taşıyacağınıza inancım tamdır. Kaymakamlık ve tüm Arsuz olarak desteğimizi sürdüreceğiz" dedi.
Sezon boyu verdikleri mücadelenin karşılığını aldıkları başarı için mutlu olduklarını belirten kulüp yöneticileri "Bu şampiyonluğu tüm Arsuz halkına armağan ediyoruz. Sene başından bu yana büyük emek vererek, önemli bir mücadele ortaya koyduklarını ve karşılığını aldıklarını, herkesin emeğine ve yüreğine sağlık diyerek, Fahri Başkan Kaymakam Sarı’ya da sezon boyunca kulüplerine vermiş oldukları destek için teşekkürlerini sunduğunu belittiler.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar