Skip Navigation Links

Başkan Tosyalı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Merkezi, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde kamp gerçekleştirdi.

Başkan Tosyalı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Bir Araya Geldi

Gündem   A+a-

Üç gün süren kampta, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kampın açılış ve kapanış konuşmasını gerçekleştirirken gündemi değerlendirdi.
Düzenlenen programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Erdoğan’a İskenderun halkının selamını ileterek belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
İskenderun’a Önem Veriyor
Başkan Tosyalı yaptığı açıklamada kampın son derece verimli geçtiğini belirterek, ”AK Partimiz tarafından Ankara'da 28.si düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte katılım gösterdik. Düzenlenen kampa Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldik. Sayın Cumhurbaşkanımız İskenderun halkına selamlarını iletti. Cumhurbaşkanımız İskenderun’a önem veriyor. Kampta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Çiğdem Karaaslan da birer sunum yaptı” dedi.
Kamp Verimli Geçti
Başkan Tosyalı kampın son derece verimli geçtiğini belirterek,” ilçe belediye başkanlarımız ve milletvekillerimiz ile birlikte bakanlarımıza ilimizin, kentimizin sorunlarını ve yapılacak olan projeler hakkında bilgiler verdik. Bakanlarımız bizlere destek sözü verdi. İnşallah bu temaslarımızın şehrimize, ülkemize ve tüm vatandaşlarımıza katkı sağlayacağını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar