Skip Navigation Links

Milletvekili Özel’den Kaymakam Sarı’ya Ziyaret

Bir dizi ziyaret için Arsuz’a gelen Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel yeni Hükümet Konağını ve Kaymakam Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Özel’den Kaymakam Sarı’ya Ziyaret

Arsuz   A+a-

Yaklaşık iki hafta önce taşınılmış bulunan Hükümet Konağını Kaymakam Musa Sarı eşliğinde gezen Milletvekili Özel, bina hakkında bilgiler aldı.
Arsuz’a yakışan donanımlı bir bina olduğunu belirten Kaymakam Sarı, binamızda kurumların birçoğunun bir arada olduğu gibi aynı zamanda bir amfi salon, toplantı salonları ve yemekhane gibi eklentilerin de olduğunu ve binanın çok ferah olduğunu Arsuz’un birçok ihtiyacına cevap verecek nitelikte güzel bir bina olduğunu belirterek emeği geçen başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlık bürokratları ile Vali Rahmi Doğan, Milletvekilleri ile destek veren, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti.
Binanın gezilmesinin ardından Kaymakam Musa Sarı, Milletvekili Özel ve beraberindeki heyeti makamında misafir etti. Milletvekili Özel, binanın gerçekten de örnek Hükümet Konaklarından biri olduğunu emeği geçenlere teşekkürlerini sunduğunu ifade ederek kardeşlik şehri, medeniyetler şehri Arsuz’a yakıştığını ve Arsuzlu hemşerilerimize hayırlı uğurlu olması temennilerini sunduğunu belirtti.
Ziyarette aynı zamanda AK Parti ve MHP ilçe başkanları ve bazı kurum müdürleri de eşlik ettiler.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar