Skip Navigation Links

Muhtarlarla Buluşma Toplantısı Düzenlendi

Belen Öğretmenevi Seyir Terasında saat 09:00’da Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın başkanlığında,

Muhtarlarla Buluşma Toplantısı Düzenlendi

Belen   A+a-

Belediye Başkanı İbrahim Gül, İlçe Jandarma Komutanı J.Üstğ. Gökhan Çevik, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Karcı ile 19 Mahalle Muhtarının katılımında Muhtarlarla Buluşma toplantısı düzenlendi.
Toplantı Kahvaltı ikramı ile başlatılarak, kahvaltı sonrası Kaymakam Hayrettin Baskın; seçimler akabinde muhtarlara hayırlı olsun dileği ile toplantıyı başlattı. Muhtarlarımızın, mahallelerinde vatandaşla devlet arasında bir köprü görevi gördüklerini, bunu da en iyi şekilde sağlamaları yönündeki tavsiyelerinin ardından emniyet, jandarma ve diğer kurumlarla koordinasyon, ilçemizde barınmakta olan Suriyeli misafirlerle olan diyaloglar ve kaçak yapılaşmanın önlenmesi hususlarında değerlendirmelerini yaparak, bu konularda muhtarlarımızın üzerlerine düşün görevleri hassasiyetle yerine getirmelerinin önemini vurguladı.
Seyir terasındaki toplantının akabinde, Kaymakamlık Konferans Salonuna geçilerek, burada Mahalle Muhtarlarımıza, Yazı İşleri Müdürü Mustafa Bakır tarafından; devlet hiyerarşisi, İl ve İlçe Yönetimi, 4541 sayılı kanun kapsamında Muhtarların görev, yetki ve sorumlulukları ile Muhtarlar Bilgi Sistemi hakkında bilgilendirme eğitimi ile toplantı sona erdi.
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar