Skip Navigation Links

Türkiye Gençlik Konseyi’nden Tosyalı’ ya Ziyaret

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım Bağdu ve Yönetim Kurulu ile İskenderun Belediye Başkanı Olarak Seçilen M. Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Konseyi’nden Tosyalı’ ya Ziyaret

Yerel   A+a-

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım Bağdu ve Yönetim Kurulu ile İskenderun Belediye Başkanı Olarak Seçilen M. Fatih Tosyalı’ yı ziyaret etti.
Türkiye’nin 55 İlinde etkin olarak faaliyet gösteren Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım Bağdu ile Hatay İl teşkilatı İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’ yı Ziyarette bulunup hayırlı olsun Plaketi taktim ettiler.
Ülkemizi bir vücuda benzetecek olursak gençlik bu vücudun kalbidir diyen Genel Başkan Kasım Bağdu şu ifadelerde bulundu:
Türkiye Gençlik Konseyi gençlerin kendilerini özgür bir şekilde ifade edebilecekleri her anlamda faydalanabilecekleri bir ailedir. Biz bu aile ile Türkiye’de tüm gençlerimizi kucaklamak istiyoruz. Gençler bu ülkenin kalbidir. Sizin gibi Türkiye de üretimde anlamında ilk sıralarda yer alan bir Holdingin Yönetim kurulunda bulunarak başarılı işlere imza atmış kişiler ise beynidir. O yüzden sizlerin tecrübeleri gençlerin ihtiyacı var.’’ Dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı
Gençler bizim için önemli çünkü bizim geleceğimizin teminatı gençlerimizdir. Bu gün ne yaparsanız yapın yarın mutlaka karşılığını görürüsünüz. İyilik yaparsanız iyilik kötülük yaparsanız kötülük illaki sizi bulur. Şuan güzel yerlerde olmamız daha öncesinden yaptığımız güzel şeylerin karşılığıdır.
Sizleri de güzel çalışmalarınızdan dolayı takdir ediyorum gençlik ve geleceğimiz için üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız dedi.
Daha sonra Genel Başkan Kasım Bağdu, M. Fatih Tosyalı’ ya Plaket takdiminde bulundu.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar