Skip Navigation Links

İTSO'dan Başkan Gül'e Hayırlı Olsun Ziyareti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri,

İTSO'dan Başkan Gül'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Yerel   A+a-

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül'ü Makamında Ziyaret Ederek, Hayırlı Olsun Dileklerini İletti.
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yıllardır İskenderun ve çevre ilçelerde başarılı çalışmalara imza atan İTSO'nun ziyareti bizleri onurlandırdı.
Ekonomimizin temel taşı esnaflarımıza öncülük eden Levent Hakkı Yılmaz ve değerli Yönetim Kurulu Üyeleriyle yıllardır birlik beraberlik içerisinde çalıştık. Bu gün burada sizlerin de desteği ve öncülüğüyle ilçemiz Belen'de başarılı çalışmalara imza atacağız. Bu konuda bizlere desteğinizi esirgemeyeceğine olan inancımla şahsım adına sizlere teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz'da yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.
Başkan Yılmaz, "İbrahim Başkanımızı uzun yıllardır çok iyi tanıyoruz ve güçlü ve yapıcı kişiliğiyle bu makama seçilmesi hem Belen hem de çevre ilçeler için, çok iyi olacağına inanıyorum. Belen coğrafi ve tarım ekonomisiyle, yöresel lezzetleriyle ülkemizde ve dünyada tanınan bir yer, bu manada Belediye Başkanımız İbrahim Gül'ün de bu tanıtım ve çalışmaları üst düzeye çıkarması için bizlerde İTSO yönetimi olarak yanında olduğumuzu ifade ederim dedi.
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar