Skip Navigation Links

Atatürkçü Düşünce Derneği Dörtyol Şubesinden 'Hayatın Her Tonu'

Geçtiğimiz ay olağan kongresini yaparak yeni yönetimini oluşturan Atatürkçü Düşünce Derneği Dörtyol Şubesi ilk kültür etkinliğini

Atatürkçü Düşünce Derneği Dörtyol Şubesinden 'Hayatın Her Tonu'

Kültür Sanat   A+a-

Derin Sahne Tiyatro Topluluğunun "Hayatın Her Tonu" adlı oyunuyla yapıyor.
İzmir Derin Sahne Tiyatrosu, 25 Nisan 2019 Perşembe günü saat 19;00'da "Hayatın Her Tonu" adlı oyunu ile Dörtyollu tiyatro severler için Halk Eğitim Merkezi Kırmızı Salonunda sahne alacak.
Atatürkçü Düşünce Derneği Dörtyol Şube Başkanı Özgür Çınar yaptığı açıklamada tüm tiyatro severleri bu kültür etkinliğine ortak olmaya davet ederken; "Kadının toplumdaki yeri, hayatın her tonundaki olayların anlatıldığı oyun aynı zamanda, güldüren, güldürürken düşündüren, zaman zaman hüzünlü bölümleriyle günlük yaşamı sorgulatan bir oyun. Oyunun çok daha geniş kitlelere ulaşması için bilet fiyatlarını maliyetlerin bile altında tutmaya özen gösterdik. Oyunumuzun biletlerini İncesu Kitap Kırtasiye - M. Kemal İncesu (0506 801 43 60), İlk Kurşun Gazetesi - Sedat İskenderoğlu (0536 573 79 02) ve ADD Dörtyol Şubesi - Özgür Çınar ( 0533 727 38 55) adres ve iletişim numaralarından temin edebilirsiniz." dedi.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar