Skip Navigation Links

İGC'den Başkan Tosyalı'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

İGC Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İGC'den Başkan Tosyalı'ya 'Hayırlı Olsun' ZiyaretiWeb
TV

Gündem   A+a-

 İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,’Halkın, gözü, kulağı, sesi olan basının, kurumlar ve vatandaşlar arasında bir köprü görevi üstlenmektedir” dedi.
 
Başkan Tosyalı; “Basın, daha geniş anlamda medya gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı, vatandaşlar ve kurumlar arasında iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması, kamu hizmetlerinin halkımıza duyurulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Bu vesile ile nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ziyarette konuşan İGC Başkanı Veysel Cıncık ise ; “ Bizler yerel gazeteciler olarak kurumlarla her zaman iletişim halindeyiz. Sizlere yeni görevlerinizde başarılar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
 
Ziyaret sohbet ortamında devam etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
İGC'den Başkan Tosyalı'ya
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar