Skip Navigation Links

Payas Sevdiğini Bir Daha Seçti..

Bekir ALTAN, 31 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından bir teşekkür mesajı yayınladı. Altan, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Payas Sevdiğini Bir Daha Seçti..Web
TV

Payas   A+a-

 Cumhur İttifakı Payas Adayı Bekir ALTAN, 31 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından bir teşekkür mesajı yayınladı. Altan, mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
" Alnımızın akıyla bir seçimi daha geride bıraktık. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Payasımın çok değerli halkına öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Payas halkına 5. dönem hizmet edecek olmanın heyecanıyla doluyum. Yirmi yıldır yaptığımız hizmetlerimiz, edindiğimiz tecrübemiz, memleket sevdamız halkımız tarafından takdir gördü ki bir daha Bekir Altan dediler.
Milletimizin iradesi her zaman olduğu gibi bu seçimde de kendini göstermiş ve Payas’ta Cumhur İttifakını birinci parti yapmıştır. Yine altını çizerek belirtmek gerekir ki aldığımız yüzde 42 oy ile Payas bu ittifaka destek vermiştir.
 
Bizler koltuklar için değil, milletinin çıkarları için mücadele eden Ak Parti'nin mensuplarıyız.
Seçim süreci boyunca çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan bizlere oy veren ya da vermeyen başta kıymetli hemşehirlilerim olmak üzere Ak Parti Payas İlçe Başkanımız Sayın Veysi GÜLER’e, Milliyetçi Harekat Partisi İlçe Başkanı Sayın Adem Akyürek’e, Ak Parti Payas İlçe Teşkilatı Mensuplarımıza, Milliyetçi Harekat Partisi İlçe Teşkilatı Mensuplarına, İlçe Belediye Meclis Üyelerimize, mahalle temsilcilerimize, sandık müşahitlerimize, sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcilerimize, iş adamlarımıza, kanaat önderi, gönül eri, ilim ve fikir adamlarımıza, yerel basın-yayın organlarımıza, yaptığımız her seçim ziyaretinde bizlere gönüllerini açıp tebessümlerini eksik etmeyen mahallelerimizdeki dostlarımıza, miting, yürüyüş ve sosyal sorumluluk etkinliklerimizde katılım gösteren tüm hemşehrilerimize, seçim çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan ekip arkadaşlarımıza, bu yola baş koymuş tüm dava arkadaşlarımıza ve tüm gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum."
SENİ SEVİYORUM PAYAS…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Payas Sevdiğini Bir Daha Seçti.. videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar