Skip Navigation Links

Chp Hatay İl Başkanı Özgün’den, Başkan Culha’ya Teşekkür Ziyareti

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün’ü makamında ağırladı.

Chp Hatay İl Başkanı Özgün’den, Başkan Culha’ya Teşekkür Ziyareti

Arsuz   A+a-

CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Hatay İl Yöneticileri ve CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ile birlikte Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ’ya makamında teşekkür ziyaretinde bulunarak, Arsuz’a verdiği tüm hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Arsuz Belediye Başkan Nazım Culha, “ Değerli İl Başkanım ve İl Yöneticilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu plaketi hem kendi adıma hem de bu beş yıllık süre içerisinde yapmış olduğumuz hizmetlerin temelinde bulunan tüm mesai arkadaşlarım adına alıyorum. Başkanlık süremiz bitmiş olabilir ama partimizle birlikte mücadelemiz devam edecektir,” şeklinde konuştu.
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın, Cumhuriyet Halk Partisine bağlılığını iyi bildiğini belirten Halil İbrahim Özgün, “ Başkanımızın Arsuz’a ve partimize neler kazandırdığını hepimiz iyi biliyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ziyaretinde bulunarak, teşekkür plaketi takdim etmek istedik,” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
19 mayis isdemir
Gulbahar Gunes Terzi 
 
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar