Skip Navigation Links

Cumhur İttifakı Payas’ta Birbirine Kenetlendi

Cumhur İttifakı Payas’ta Birbirine Kenetlendi

Cumhur İttifakı Payas’ta Birbirine KenetlendiWeb
TV

Payas   A+a-

 Payas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Bekir Altan, MHP Payas İlçe Başkanı Adem Akyürek, 27 Dönem Milletvekili Adayı Bekir Akkar, Ülkü Ocakları Başkanı Necati Polat, eski ocak Başkanı Ali Aktekin ve 99 yılında seçim çalışmaları yaptığı partililer ile bir araya geldi.
 
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette konuşan Başkan Altan, "Cumhur ittifakı olarak Payas'ta en yüksek oyu alacağız" diye konuştu.
 
Cumhur İttifakı’nın Payas’ta büyük bir başarıya imza atacağını kaydeden MHP Payas İlçe Başkanı Adem Akyürek, burada yaptığı konuşmada, “Cumhur İttifakı millet aklı Hatay’da, Payas'ta gümbür gümbür geliyor. Payas'ta en güzel hizmetleri vermek için bir araya geldik. Allah’ın izniyle bunu en iyi şekilde yapacağımıza, ömür boyu da götüreceğimize inanıyoruz” diye konuştu.
 
Yaklaşan seçimlerin önemine dikkat çeken Eski Ülkü Ocakları Başkanı Ali Aktekin Cumhur İttifakının ülke için beka meselesi olduğunu belirtti.
 
Birlik ve beraberlik mesajları veren Aktekin, “Önümüzde bir yerel seçim var. İnşallah birlik ve beraberliğimizi güçlendirirsek hem liderlerimizin işini kolaylaştırır hem de devletimizin milletimizin bekasını sağlamış oluruz. Cumhur İttifakında Payas'ta adayımız. Bekir Altan ve Büyükşehir adayımız İbrahim Gülerdir. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Payas'ta AK Parti ve MHP teşkilatları olarak birbirimize kenetlendik. Birlik ve beraberlik içerisinde başarıya koşacağımıza inanıyoruz” dedi.
 
Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Bekir Altan ise 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimleri öncesi vatandaşlara bu ittifakın önemini anlatacaklarını belirterek şunları söyledi: “Cumhur İttifakının adayları olarak bir yola çıktık. Allah yolumuzu hayırlı eylesin. Bundan sonra ortak programlar yaparak halkımız ile buluşacağız. Cumhur İttifakı olarak en yüksek oyu alıp uyum içerisinde çalışarak halkımıza en güzel hizmetleri kazandıracağız.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cumhur İttifakı Payas’ta Birbirine Kenetlendi videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar