Skip Navigation Links

Dönmez Kardeşlerden; Fatih Tosyalı'ya Tam Destek!

Fatih Tosyalı’ya Dönmez Ailesi tüm dost ve çevresiyle memleketimizin geleceği için tam destek verdi.

Dönmez Kardeşlerden;  Fatih Tosyalı'ya Tam Destek!

Politika   A+a-

 Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ya Dönmez Ailesi tüm dost ve çevresiyle memleketimizin geleceği için tam destek verdi. Bölgemizin istihdamına ve ekonomisine değer katan iş insanları Yusuf Dönmez ve Mehmet Dönmez kardeşlerin organizesiyle Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, dostlarıyla buluştu. 31 Mart seçimlerine az bir süre kala Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ya her kesimden destek yağıyor. İskenderun’un saygın ve sevilen iş insanlarından Yusuf Dönmez ve Mehmet Dönmez dost ve arkadaşlarını Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ile bir araya getirdi. ‘İSKENDERUN’UN KAYBETME LÜKSÜ YOK’Bu ortamı sağlayan Dönmez kardeşlere teşekkür eden Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, tek amaç ve gayesinin İskenderun’u hak ettiği konuma taşımak olduğunu belirtti. Çok sayıda kalabalık insan topluluğunu karşısında görmekten oldukça duygulanan Başkan adayı Fatih Tosyalı, bunun kendisine büyük güç ve moral verdiğini ifade ederek, “Bizler halka hizmeti hakka hizmet olduğunu bildiğimiz için bu yola baş koyduk. Allahın izni ile siz değerli dostlarımızın da destek ve gayretleriyle zafere ulaşıp güzel İskenderunumuzu hak ettiği konuma taşıyacağız. Bu süre içinde birlik ve beraberlik olmalıyız. Çünkü artık memleketimizin kaybetme lüksü yok. Başta büyükşehir belediyesini de kazanarak arkamızda hükümetimizinde desteğiyle açıkladığımız tüm projelerimizi hayata geçireceğiz. İskenderun’un geleceğini inşaa edecek çok fazla projemiz var. Kısa zaman içerisinde memleketimizdeki değişim ve gelişimi hep birlikte göreceğiz. Bunun için daha çok dua ve gayret lazım” dedi. Bu buluşmayı sağlayan Yusuf Dönmez ve Mehmet Dönmez’e de teşekkür eden Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Çok sevdiğimiz değerli Dönmez Ailesi İskenderun’un menfaati için her zaman ellerini taşın altına koymuştur. Ülkemize ve bölgemizede katkı ve destekleri yadsınamaz. Ben gayretlerinden ve sizleri bizlerle buluşturdukları için kendilerini kutluyorum” dedi.
 
‘EĞİTİME DESTEK VERECEĞİZ’
Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, gün içerisinde mahalle toplantılarına katılarak, İskenderun’a dair hedeflerini ve yönetim ilkesini anlattı.
Azganlık Sosyal Tesisleri’nde eğitimcilerle buluşan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Eğitim, ülkemizin geleceğinin temel taşıdır. Allah nasip eder de, başkan seçilirsem.. Belediye olarak eğitim camiası için elimizden gelen desteği vereceğiz. Öğrencilerimizin vatana ve millete faydalı bireyler olması için her zaman destek olmaya hazırız. Öğretmen ve idarecilerin fikir ve önerileri de bize yol gösteriyor" dedi. Toplantıya Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Güven, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı.
 
‘ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ’
Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, dün İskenderun Küçük Sanayi Sitesi’ne geçerek esnafla sohbet etti, talep ve beklentilerini sordu.
AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ile birlikte Aşevi ziyaretinde ise güzel görüntüler vardı.
Başkan Adayı Tosyalı, eliyle sanayi esnafına çorba ikram ederek, “İskenderun’u birlikte yöneteceğiz” dedi. Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelen başkan adayı Tosyalı, şehri ve ekonomiyi büyütmek için hep birlikte ortak akıl ortaya koyarak çalışacaklarını vurguladı. Tosyalı, "Bizim amacımız insanları yapılabilecek olan hayallerimize ortak etmek. Esnaf ziyaretlerinde bize iletilen konuları ve insanların beklentilerini seçildiğimiz takdirde hayata geçirebilmek için çalışacağız. İskenderun sanayisi kendisine yetmiyor. Bu doğrultuda esnafımızın bizden beklentisi var. Büyümenin ve şehir ekonomisinin canlanması için bize iletilen konuları çözmek zorundayız" diye konuştu.
Başkan Adayı Tosyalı, daha sonra Çağlayan Tesisleri’ni ziyaret ederek, ardından Denizciler pazarına geçti. Burada pazar esnafına bol kazançlar dileyen Tosyalı, gelen müşterilere de pazar çantası hediye etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar