Skip Navigation Links

Başkan Seyfi Dingil: “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız” dedi.

Başkan Seyfi Dingil: “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız”

Gündem   A+a-

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Şubat 2019 Pazar günü Hatay’a geleceğini söyledi.
Tüm Halkımız Davetlidir
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay programı hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatay’a geliyor. Pazar saat 16:00’da Antakya itfaiyesi önünde değerli halkımıza hitap edecek. Hasret bitiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Hatay’a ağırlayacak olmanın gururunu ve onurunu bir kez daha hep birlikte yaşayacağız. Tüm halkımızı bu tarihi coşkuyu yaşamaya davet ediyorum” diye konuştu.
Hazırlıklar Yapılıyor
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”Hazırlıklarımız başladı. Biz heyecanla bekliyoruz. Hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı yapıyoruz. İnşallah Pazar günü saat 16.00’da Antakya itfaiye önünde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılayacağız. Cumhurbaşkanımızı Hatay’a yakışır bir şekilde karşılayacağız. İnanıyoruz ki tüm hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak.31 Mart’ta Cumhur ittifakı ülke genelinde, Hatay ‘da ve ilçelerinde seçimden başarılı bir şekilde çıkacak” şeklinde konuştu.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar