Skip Navigation Links

Tüm İmkanlarımız Muhtarlarımızın Hizmetinde Olacak

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, mahalle muhtarlarına yol haritasını anlattı;

Tüm İmkanlarımız Muhtarlarımızın Hizmetinde Olacak

Politika   A+a-

 TÜM İMKANLARIMIZ MUHTARLARIMIZIN HİZMETİNDE OLACAK!
Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, mahalle muhtarlarıyla kahvaltı programında bir araya geldi. Tosyalı, “Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksizin götüreceğiz. Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel bir İskenderun oluşturmak. Bu hedefle belediyemizin tüm imkanları, muhtarlarımızın ve mahallelerin hizmetinde olacak” dedi.
Mart Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Ramada Otel’de mahalle muhtarlarını ağırladı. Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Cumhur İttifakı meclis üyesi adaylarının da katıldığı programda Başkan Adayı Tosyalı, muhtarlarla bire bir ilgilendi.Düzenledikleri programa katılan muhtarla seslenen Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, "Bugün düzenlediğimiz programa katılım sağlayan muhtarlar beni mutlu ettiler. Bizler hayırlı bir yolculuğa çıktık. Gönülleri kazanmak, gönül belediyeciliğini İskenderun’a kazandırmak için yola çıktık. Aynı şekilde sizlere de yapılacak olan seçimlerde başarılar dilerim. Biz Belediye başkanı olarak sizlerde muhtarlar olarak önümüzdeki dönem birlikte çalışmayı diliyorum. Mart ayının ilk haftasında projelerimizi açıklıyoruz. Yapılabilecek güzel ve İskenderun’un ihtiyacı olan projelerle geliyoruz. Sizlere söz veriyorum belediyeyi hep birlikte yöneteceğiz. Sizler toplum liderisiniz ve önemli insanlarsınız. Mahallenizde yaşanan bütün olaylara sizler vakıfsınız ve mahallenizin gelişmesinden de sizlerin önemi büyüktür" dedi.
Tosyalı, “Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksizin götüreceğiz. Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel bir İskenderun oluşturmak. Bu hedefle belediyemizin tüm imkanları, muhtarlarımızın ve mahallelerin hizmetinde olacak” dedi.Programda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür görüşmelerin çok verimli olduğuna işaret ettiler. Mahalle muhtarları, bu samimi kahvaltı programının verimli geçtiğine dikkat çekerek Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.
Muhtarlar programın sonunda İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ya Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar dilediler. Tosyalı da aynı şekilde muhtarlara seçimlerde başarılar diledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar