Skip Navigation Links

Tosyalıdan Hastalara Moral Ziyareti

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve par

Tosyalıdan Hastalara Moral Ziyareti

Politika   A+a-

İskenderun Devlet Hastanesi, Gelişim Hastenesi ve Palmiye Hastanesi’ne ziyaret ederek, hastalara moral verdi.İlk ziyaret Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım’ın makamında gerçekleşti. Ziyarette konuşan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Devlet Hastanemizdeki yönetici olarak sizleri, hastane yönetimini, çalışanları ve hastalarımızı ziyaret etmek amacıyla ilçe başkanımız, gençlik kolları başkanımızla beraber ziyarete geldik. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerin öncelikle İskenderunumuz’a, Hatayımız’a ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. İlginizden dolayı hastane yönetimine ve başhekim olarak sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Allah doktorlarımızın ve hastanemizin yokluğunu vermesin” diye konuştu.
İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım da konuşmasında ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ya çalışmalarında başarılar diledi. Konuşmaların ardından Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İlçe teşkilatı ile birlikte hastaneyi gezerek çalışanlara kolaylıklar, hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, daha sonra Gelişim Hastanesi ve Palmiye Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastalara moral ziyaretinde bulundu. Gelişim’de Başhekim Ömer Suha Caymaz, Palmiye’de ise Genel koordinatör Seval Kirmit Yazar ve yönetim kurulu üyesi Serdar Kirmit ile görüşen Başkan Adayı Fatih Tosyalı, daha sonra hastane personelini ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Hastanede yatan ve yakınlarını da ziyaret eden Tosyalı, hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar