Skip Navigation Links

Tosyalı’dan DTO’ya Nezaket Ziyareti

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’ne Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, nezaket ziyaretinde bulundu.

Tosyalı’dan DTO’ya Nezaket Ziyareti

Politika   A+a-

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalıyı, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, Meclis Başkanı Adnan Yener ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşıladı.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette yapılacak seçim çalışmaları münasebetiyle AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetimine şuana kadar İskenderun’a yapılan yatırımlar ve yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı “İskenderun’a hizmet etme noktasında büyük gayret içerisinde olacağız. Bölgemizin gelişmesi adına her alanda, Sanayici, İş adamlarımız ve Denizcilerimizle ile hareket ederek, yapılması gereken hizmetler için çözümler üretip birçok projeye İnşallah hep birlikte çok güzel işlere imza atacağız" dedi.
İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ise “Ziyaretinizden dolayı çok memnuniyet duyduk. İskenderun’un Denizcilik ve deniz turizmi anlamında sorunları bellidir. Hep birlikte İskenderun’umuza faydalı olmak adına güzel çalışmalar içerisinde olacağımızı umuyorum. Sizlere de seçim çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye belirtti.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar