Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Hatay'ın Enleri Ödülleri Sahiplerini Buldu

Hatay'ın enleri ödül töreninde Hatay'ın tanıtımına katkı sunan kişilere ödülleri verildi.

Hatay'ın Enleri Ödülleri Sahiplerini BulduWeb
TV

Gündem   A+a-

 Hatay'ın Arsuz ilçesinde Turizm ve Kültür Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Hatay'ın Enleri Ödül Töreni’nde Hatay'ın tanıtımına katkı sunanlara ödülleri verildi.
 
Arsuz Turizm ve Kültür Derneği tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Hatay'ın enleri ödül töreni Arsuz'da gerçekleştirildi. Hatay'ın tanıtımına katkı sunan sanatçı, gazeteci, yatırımcı ve yöneticilere ödülleri törenle verildi. Törende konuşan Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan geleneksel hale getirdikleri ödül töreninde Hatay'a Arsuz'a katkı sunan yatırım yapan insanları onurlandırmak için bu töreni gerçekleştirdiklerini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise törende yaptığı konuşmada Hatay'ın tanıtımına katkı sunan, yatarım yapan herkese destek olmaya gayret ettiklerini söyledi. Savaş "Hatay hakikaten enlerin şehri, bu enleri çoğaltmakta hepimizin elinde. Siz ne yaparsanız yapın takdir eden yok ise o eserin anlamı yoktur. İsterseniz uzaya çıkın takdir eden birilerinin olması gerekir. Bu manada Arsuz'un tanıtımı ve gelişimi için gayret eden Arsuz Turizm ve Kültür Derneğine ve bu konuda çaba gösteren herkese teşekkür ediyorum" dedi.
 
Yapılan konuşmaların ardından Hatay'ın tanıtımına katkı sunanlara ödülleri Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzel Mansur ve dernek yöneticileri tarafından takdim edildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hatay'ın Enleri Ödülleri Sahiplerini Buldu videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar