Skip Navigation Links

Rektör Prof. Dr. Türkay DERELİ’den Aranan Cevaplar İSTE’ ndi

Rektör Prof. Dr. Türkay DERELİ’den Aranan Cevaplar İSTE’ ndi

Rektör Prof. Dr. Türkay DERELİ’den Aranan Cevaplar İSTE’ ndiWeb
TV

Gündem   A+a-

 İskenderun Gençlik Merkezinin düzenlemiş olduğu CEVABI SENDE ARIYORUM programının bu haftaki konuğu, İskenderun Teknik Üniversitesinin yenilikleri ve projeleriyle adından çokça söz ettiren Rektörü Prof. Dr. Türkay DERELİ oldu.
Gençlik Merkezinin has odasında düzenlenen programda, gençlerin katılım sağladığı akşamda renkli ve eğlenceli dakikalar yaşandı.
Gençlerin sorduğu sorulara şahsına münhasır renkli kişiliğine uygun cevaplar veren Sn.Dereli yeri geldiğinde güldürerek, yeri geldiğinde düşündürerek birçok alanda hayat tecrübesini samimi bir şekilde anlattı. Gerek okul, gerek çalışma, gerekse özel hayatı ile ilgili soruları yanıtlayan Rektör gençlere şu öğüdü verdi; “Radikal olun ve çalışmaktan asla yorulmayın, hayatta 1- 0 olabilirsiniz ama asla 0 – 0 olmayın.” Diyerek kısa kesitler anlattı.
Programın ardından açıklamada bulunan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
“ Merkez olarak başlatmış olduğumuz “Cevabı Sende Arıyorum” programının gençlerimiz üzerindeki güzel etkisinin her hafta daha da artması bizleri çok mutlu ediyor. Çünkü gençler sürekli öğrenmek ve bilmek istiyorlar. Bu öğrenme arzusunu da ancak böyle hem eğlenceli hem de asıl olandan öğrenmelerini sağlamak konusunda bizlere büyük iş düşüyor. İskenderun Gençlik Merkezi olarak rahatça söyleyebiliriz ki üstümüze düşeni layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Gençlik Merkezinden çıkan gençlerimizin gülen ve memnun yüz ifadesi de bu sözümü destekler nitelikte.” Şeklinde konuştu.
Program sonunda her hafta olduğu gibi gençlerle çektirdiği fotoğrafın çerçevelenmiş hali hediye edilen Türkay DERELİ tüm gençlere ve Gençlik Merkezi ailesine teşekkürlerini iletti.
 
 
 
 
 
 
Rektör Prof. Dr. Türkay DERELİ’den Aranan Cevaplar İSTE’ ndi videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar